ALIMENTATOR AUTO SPACER „SP-QC-30”Availability: În stoc
ALIMENTATOR auto SPACER 33W total max, 2 x USB (1 x USB QC 3.0 18W & 1 x USB 15W), pt. bricheta auto, black, #SP-QC-30″
21,00 lei
Availability: În stoc
Dual port. Quick Charge 18W. Putere incarcare totala 33W
Mai poti concepe viata fara un smartphone? Comunicam la mii de kilometrii distanta, facem cumparaturi, facem plati sau aflam stirile de ultima ora, ascultam muzica preferata sau vizionam filme. O inventie spectaculoasa ce astazi face parte din viata noastra de zi cu zi. Iata de ce si rolul accesoriilor a crescut in importanta.
Pentru a te putea bucura de toate functiile sale smartphone-ul tau trebuie sa fie incarcat. Daca iti plac calatoriile sau pur si simplu pleci des la drum cu masina, alimentatorul auto Spacer SP-QC-30 trebuie sa te insoteasca.
Avand doua porturi USB, dintre care unul cu Quick Charge 3.0 18W, incarcatorul pentru bricheta poate incarca doua dispozitive simultan. Este elegant, universal si extrem de util! Spacer este alaturi de tine, oferindu-ti intreaga gama de accesorii pentru telefon.
Caracteristici:
| Tip produs: | incarcator auto |
|---|---|
| Port alimentare: | priza auto |
| Interfata iesire: | USB (all types) |
| Functie Fast Charging: | da |
| Numar porturi iesire: | 2 |
| Porturi iesire: | USB Quick Charge x 1, USB x 1 |
| Culoare: | negru |
| Alte porturi: | nu e cazul |
| Dimensiuni: | Φ32 x 78mm (H) |
| Greutate: | 30.4g |
| Tensiune intrare: | 12-24V |
| Curent iesire (max): | 6A |
| Material: | aliaj aluminiu glossy |
| Detalii: | USB 15W, USB Quick Charge 3.0 18W |
| Putere: | 33W |
ALIMENTATOR AUTO SPACER „SP-QC-30”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.