Alimentator retea SPACER,QC 20W, „SPAR-DUOQ-01”37,50 lei
Availability: În stoc
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 20W, USB Type-C PD+ USB Quick Charge, „SPAR-DUOQ-01”
37,50 lei
Availability: În stoc
Caracteristici:
| Tip produs: | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare: | priza 220V |
| Interfata iesire: | USB (all types) |
| Functie Fast Charging: | da |
| Numar porturi iesire: | 2 |
| Porturi iesire: | USB Quick Charge x 1, USB Type-C PD x 1 |
| Culoare: | alb |
| Alte porturi: | nu e cazul |
| Tensiune si curent intrare: | 100-240V/60Hz 0.5A |
| Tensiune si curent iesire: | 5V/3.0A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Putere de incarcare: | 18W |
| Protectii: | protectie la scurtcircuit/ supraincarcare/ supratensiune |
| Dimensiuni: | 86 x 45 x 26mm |
| Incarcare: | USB Type-C PD, USB Quick Charge |
Alimentator retea SPACER,QC 20W, „SPAR-DUOQ-01”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.