BOXE SPACER 2.1 alb / negru „SPB-807”Availability: În stoc
BOXE SPACER 2.1, RMS: 11W (2 x 3W + 5W), control volum, USB power, black & white, „SPB-807”
56,00 lei
Availability: În stoc
Ori de cate ori iti doresti sa asculti muzica sau sa te bucuri de vizionarea unui film, Boxele multimedia Spacer 2.1 iti vor face auditia mai placuta. Conecteaza-le la PC sau laptop si te vei putea destinde!
Am dorit sa-ti oferim un produs cu un raport calitate/pret excelent si credem ca am reusit. Sistemul audio 2.1 este plug-and-play, simplu de conectat, prin alimentare USB si cablu de iesire audio de 3.5 mm.
Subwoofer-ul este prevazut cu butoane pentru reglarea volumului si pentru controlul bass-ului. Dar nu ne-am oprit aici: in spate are port bass reflex, ceea ce creste eficienta sistemului la frecvente joase si reduce distorsiunile. Sunetul stereo puternic si clar va umple incaperea si iti va incanta auzul.
Le vei putea integra cu usurinta pe biroul tau datorita designului cat si dimensiunilor. Iar cele doua variante de culoare: alb cu negru, sau negru le fac usor de asortat in orice incapere.
Potrivite pentru redarea muzicii, a jocurilor, filmelor sau videoclipurilor atat pe PC sau notebook, Boxe multimedia Spacer 2.1 sunt accesoriile care nu trebuie sa-ti lipseasca.
Caracteristici:
| Recomandate pentru… | PC |
|---|---|
| Tehnologie: | cu fir |
| Tip sistem: | 2.1 |
| Putere RMS (W): | 11 – 20 |
| pa_putere-subwoofer-unitate-centrala-rms-w | 1 – 10 |
| Putere satelit RMS (W): | 1 – 10 |
| Telecomanda: | nu |
| Alimentare: | USB |
| Conectori audio: | USB |
| Culoare: | alb, negru |
| Putere Subwoofer: | 5W |
| Putere sateliti: | 2 x 3W |
| Conectori: | alimentare USB |
| Alte functii/ accesorii: | fara alte functii |
| Frecventa de raspuns: | 50 – 18000 Hz |
| Raport S/Z: | < 65 Db |
| Dimensiuni subwoofer: | 135 x 100 x 115 mm (hxlxa) |
| Dimensiuni sateliti: | 85 x 65 x 65 mm (hxlxa) |
| Altele: | control volum, control bass |
| Continut pachet: | difuzoare 2.1, manual de utilizare |
BOXE SPACER 2.1 alb / negru „SPB-807”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.