BOXE SPACER 2.1 negru „SPB-2200”Availability: În stoc
BOXE SPACER 2.1, RMS: 11W (2 x 3W + 5W), control volum, bass, 220V alimentare, black, „SPB-2200” 261900
117,00 lei
Availability: În stoc
Muzica este una dintre cele mai puternice metode de exprimare a emotiei. Ne vine in ajutor atunci cand suntem veseli sau tristi, difera ritmul… Pentru un sunet frumos, clar si fara distorsiuni, am pregatit un puternic sistem audio 2.1, boxele Spacer SPB-2200.
Cu ajutorul butoanelor situate pe subwoofer vei putea controla si regla convenabil volumul si bass-ul. Unitatea centrala este realizata din lemn MDF si este prevazuta cu bass reflex, ceea ce ii confera un sunet puternic si profund, fara distorsiuni. Design-ul inclinat al satelitilor face ca sunetul sa fie directionat la nivelul utilizatorului in mod ergonomic.
Si pentru ca stii ca ne place sa pastram lucrurile simple, conectarea este plug-and-play, prin alimentare la priza si prin cablu la iesirea audio de 3.5mm a unui desktop, notebook sau chiar si a unui smartphone.
Boxele Spacer SPB-2200 pot fi alegerea perfecta, fie ca doresti sa le folosesti pentru desktop-ul de acasa, pentru redarea filmelor sau pentru calculatorul de la birou. Sunt potrivite si atunci cand cauti un cadou pentru persoanele dragi din viata ta.
Oare cum ar fi lumea fara muzica? Cu siguranta nu vrem sa ne imaginam…
Caracteristici:
| Recomandate pentru… | PC |
|---|---|
| Tehnologie: | cu fir |
| Tip sistem: | 2.1 |
| Putere RMS (W): | 11 – 20 |
| pa_putere-subwoofer-unitate-centrala-rms-w | 1 – 10 |
| Putere satelit RMS (W): | 1 – 10 |
| Telecomanda: | nu |
| Alimentare: | retea 220V |
| Conectori audio: | Jack 3.5mm |
| Culoare: | negru |
| Putere sateliti: | 2 x 3W |
| Conectori: | alimentare 220V, Jack 3.5mm |
| Alte functii/ accesorii: | fara alte functii |
| Putere unitate centrala: | 5W |
| Raport S/Z | > 75 dB |
| Frecventa de raspuns: | 56 Hz- 20000 Hz |
| Dimensiuni subwoofer: | 230 x 138 x 150 mm (H x L x A) |
| Dimensiuni sateliti: | 172 x 71 x 70 mm (H x L x A) |
| Altele: | control volum si bass, subwoofer din lemn MDF |
| Continut pachet | difuzoare, manual de utilizare |
BOXE SPACER 2.1 negru „SPB-2200”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.