BOXE SPACER 2.1 negru „SPGS-TORNADO” 43502139Availability: În stoc
BOXE SPACER Gaming 2.1, RMS: 11W (2 x 3W + 5W), control volum, bass, treble, 3 x LED, USB power, black, 43502139 „SPGS-TORNADO”
73,50 lei
Availability: În stoc
Sunet stereo puternic si clar. Iluminare LED
Ori de cate ori iti doresti sa asculti muzica sau sa te bucuri de vizionarea unui film, boxele Spacer TORNADO iti vor face auditia mai placuta.
Subwoofer-ul este prevazut cu butoane pentru reglarea volumului si controlul bass-ului si inaltelor. Acum poti obtine un bass mai puternic la frecvente joase si inalte clare la frecvente mai inalte adaugand astfel o alta dimensiune videoclipurilor, jocurilor si muzicii tale. Sunetul stereo puternic si clar va umple incaperea si iti va incanta auzul.
Sistemul audio 2.1 este plug-and-play, simplu de conectat, prin alimentare USB si cablu de iesire audio de 3.5 mm.
Le vei putea integra cu usurinta pe biroul tau datorita designului cat si dimensiunilor.
Potrivite pentru redarea muzicii, a jocurilor, filmelor sau videoclipurilor atat pe PC sau notebook, boxele Spacer Tornado sunt accesoriile care nu trebuie sa-ti lipseasca, care iti vor aduce bucuria de a avea sunetul stereo al computerului.
Caracteristici:
| Recomandate pentru… | PC |
|---|---|
| Tehnologie: | cu fir |
| Tip sistem: | 2.1 |
| Putere RMS (W): | 11 – 20 |
| pa_putere-subwoofer-unitate-centrala-rms-w | 1 – 10 |
| Putere satelit RMS (W): | 1 – 10 |
| Telecomanda: | nu |
| Alimentare: | USB |
| Conectori audio: | Jack 3.5mm |
| Culoare: | negru |
| Putere sateliti: | 2 x 3W |
| Conectori: | alimentare USB, Jack 3.5mm |
| Alte functii/ accesorii: | iluminare cu LED |
| Putere unitate centrala: | 5W |
| Unitate difuzor: | 3.5" (subwoofer)/ 2" x 2 (fiecare satelit) |
| Raport S/Z: | ≥ 65dB |
| Frecventa de raspuns: | 45Hz-18000Hz |
| Dimensiuni: | 96 x 116 x 128 mm subwoofer, 60 x 60 x 70 mm satelit x 2 |
| Altele: | control volum, bass si inalte |
| Continut pachet: | sistem 2.1, manual de utilizare |
BOXE SPACER 2.1 negru „SPGS-TORNADO” 43502139Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.