BOXE SPACER compact 1.0 albastru „SPB-POCKET-BLU”
BOXA SPACER portabila bluetooth, POCKET-BLU, RMS: 3W, control volum, acumulator 520mAh, FM (antena interna),timp de functionare pana la 5 ore, distanta de functionare pana la 10m, incarcare USB, BLUE, „SPB-POCKET-BLU”
47,50 lei
Availability: Stoc epuizat
Descriere
Portabila. Bluetooth
Poti evada in natura fara griji pentru calitatea sunetului, atunci cand ai alaturi o Boxa Spacer POCKET. Dimensiunile reduse, ce nu depasesc 12cm, butoane logice, deloc complicate, precum si autonomia de functionare de cinci ore, o fac alegerea perfecta atunci cand doresti ca muzica sa te insoteasca in casa, excursii sau activitati in aer liber.
Tehnologia Bluetooth V5.3 permite conectarea fara intrerupere la o distanta de pana la 10 m, fiind compatibila cu toate dispozitivele care au bluetooth incorporat.
Si pentru ca stim ca si aspectul conteaza, am gandit un design simplu si elegant, cu fata textila si material anti-alunecare, astfel incat boxa se va aseza stabil pe orice suprafata si se va integra in orice decor. Poti alege ceea ce ti se potriveste din cele trei variante de culoare.
Pe birou, sau insotindu-te zilnic in drumurile tale, conecteaz-o la smartphone-ul tau si pregateste-te sa dai tonul distractiei.
Caracteristici:
- Sunet clar, puternic, fara distorsiuni
- Patru optiuni pentru redarea muzicii: Bluetooth, radio FM, USB si Micro-SD
- Tehnologia Bluetooth 5.3 permite conectarea fara intrerupere la o distanta de pana la 10m
- Portabila si usoara, te poate insoti oriunde iti doresti
- Autonomie de pana la 5 ore de functionare, in ciuda dimensiunii ce nu depaseste 12cm
- Design simplu si elegant, cu fata textila si material anti-alunecare, se va aseza stabil pe orice suprafata
- O gasesti in trei variante de culoare: albastru, rosu si negru
Specificații tehnice
| Recomandate pentru… | portabile, smartphone |
|---|---|
| Tehnologie: | Bluetooth |
| Tip sistem: | compact 1.0 |
| Putere RMS (W): | 1 – 10 |
| pa_putere-subwoofer-unitate-centrala-rms-w | 1 – 10 |
| Putere satelit RMS (W): | fara sateliti |
| Telecomanda: | nu |
| Alimentare: | microUSB |
| Conectori audio: | Bluetooth, USB |
| Culoare: | albastru |
| Conectori: | Bluetooth, alimentare microUSB, USB |
| Alte functii/ accesorii: | radio FM, micro SD card |
| Dimensiuni: | 120 x 38 x 80 mm |
| Greutate neta: | 138 g |
| Frecventa: | 180-16000 Hz |
| Durata functionare: | 5 h |
| Timp incarcare | 2 h |
| Continut pachet: | Boxa, Cablu microUSB |
| Altele: | Micro SD card |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.