BOXE SPACER compact 1.0 rosu „SPB-Cri-Cri-RED”Availability: În stoc
BOXA SPACER portabila bluetooth, Cri-Cri-RED, RMS: 3W, control volum, acumulator 300mAh, timp de functionare pana la 2 ore, distanta de functionare pana la 10m, incarcare USB, RED, „SPB-Cri-Cri-RED” 43501767
57,00 lei
Availability: În stoc
Vrei sa starnesti strigatele de uimire si admiratia prietenilor tai?
Boxa Spacer Cri-Cri va impresiona prin dimensiunile sale reduse de numai 3 centrimetri, dimensiuni ce o recomanda ca fiind cea mica boxa portabila…ever! Dupa ce o vei vedea in cele trei variante de culori sidefate, cu siguranta vei dori ca una sa devina a ta.
Desi mica, te va cuceri cu un sunet puternic, fara distorsiuni, de o claritate exceptionala.
Ai nevoie de libertate de miscare? Tehnologia Bluetooth 4.2 permite conectarea fara intrerupere la o distanta de pana la 10m, fiind compatibila cu toate dispozitivele care au bluetooth incorporat. Si poti conecta la acelasi dispozitiv nu una, ci doua boxe Spacer Cri-Cri! Te poate insoti oriunde iti doresti: prin casa, in excursii, sau activitati in aer liber, putand fi purtata ca breloc sau accesoriu al gentii sau rucsacului tau, gratie snurului detasabil cu care vine insotita.
Microfonul incorporat o face utila pentru apelurile hands-free, fie ca te decizi sa o asezi pe biroul tau, sau pe bordul masinii.
Extrem de utila cand doresti sa-ti faci poze selfie, poate declansa la distanta, prin Bluetooth, camera smartphone-ului tau.
Pe birou, sau insotindu-te in drumurile tale zilnice, Boxa Spacer Cri-Cri iti va reda muzica preferata si ziua va fi mai frumoasa!


| Recomandate pentru… | portabile, smartphone |
|---|---|
| Tehnologie: | Bluetooth |
| Tip sistem: | compact 1.0 |
| Putere RMS (W): | 1 – 10 |
| pa_putere-subwoofer-unitate-centrala-rms-w | 1 – 10 |
| Putere satelit RMS (W): | fara sateliti |
| Telecomanda: | nu |
| Alimentare: | microUSB |
| Conectori audio: | Bluetooth |
| Culoare: | rosu |
| Conectori: | Bluetooth, alimentare microUSB |
| Alte functii/ accesorii: | microfon, apel Handsfree (cu telefon), ai cea mai mica boxa…. ever! |
| Dimensiuni: | Φ34 x 29mm (H) |
| Frecventa: | 180-16000 Hz |
| Durata functionare | aprox. 3 h |
| Timp incarcare: | 1 h |
| Greutate neta: | 33 g |
| Continut pachet: | Boxa, Cablu microUSB, Snur agatare, Instructiuni de utilizare |
| Altele: | microfon incorporat |
BOXE SPACER compact 1.0 rosu „SPB-Cri-Cri-RED”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.