CABINET 19″ SPACER 27U 600x800mm, de podea, „SPCN-27U-800-BK-03”1.854,00 lei
Availability: În stoc
CABINET 19″ SPACER 27U 600x800mm, de podea, Flatpack (dezasamblat), Black, usa sticla cu blocare, panouri laterale detasabile, otel 2mm, sarcina maxima 1000Kg, „SPCN-27U-800-BK-03”
1.854,00 lei
Availability: În stoc
| Tip cabinet: | Floor Standing |
|---|---|
| Profil (inch): | 19 inch |
| Tipodimensiune (U): | 27U |
| Adancime (D)(mm): | 800 mm |
| Culoare: | negru |
| Latime exterioara (W)(mm): | 600 mm |
| Sarcina maxima: | 1000 kg |
| Inaltime (H)(mm) | 1388 mm |
CABINET 19″ SPACER 27U 600x800mm, de podea, „SPCN-27U-800-BK-03”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.