CABINET 19″ SPACER „SPCW-12U-400-GR-02”399,00 lei
Availability: În stoc
CABINET 19″ SPACER 12U 500x400mm, fixare pe perete, Flatpack (dezasamblat), Grey, usa sticla cu blocare, panouri detasabile, otel 1mm, sarcina maxima 25Kg, contine un raft si roti, „SPCW-12U-400-GR-02”
399,00 lei
Availability: În stoc
| Tip cabinet: | Wall Mount |
|---|---|
| Profil (inch): | 19 inch |
| Tipodimensiune (U): | 12U |
| Adancime (D)(mm): | 400 mm |
| Culoare: | gri |
| Latime exterioara (W)(mm): | 500 mm |
| Sarcina maxima: | 25 kg |
| Inaltime: | 600 mm |
CABINET 19″ SPACER „SPCW-12U-400-GR-02”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.