CARCASA SPACER – office „SPCS-OC-STYLE”
CARCASA SPACER – office, Middle Tower, ATX, fara sursa, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 2, HD Audio, black „SPCS-OC-STYLE”
197,00 lei
Availability: Stoc epuizat
Descriere
Design clasic. Model Office.
Iti doresti sa-ti construiesti singur sistemul? Avem pentru tine carcasa Middle-Tower ATX STYLE SPCS-OC-STYLE foarte potrivita pentru sistemele office.
Are patru porturi USB si doua porturi HD audio pozitionate pe panoul frontal pentru operare usoara. Ventilatoarele nu sunt incluse, dar poti instala pana la 3 ventilatoare, unul in spate si doua pe laterala.
Cu un design clasic, elegant ce o integreaza bine in orice ambient carcasa Middle-Tower ATX SPC-OC-STYLE este gandita si construita astfel incat sa ofere un echilibru intre caracteristicile functionale si aspectul exterior. Cu siguranta se va incadra perfect cu decorul biroului tau.
Caracteristici:
- O carcasa Middle-Tower cu design simplu si elegant, potrivita pentru sistemele office, conceputa sa asigure un flux de aer optim.
- Interiorul se potriveste tuturor configuratiilor standard de placi de baza ATX, microATX.
- Panoul lateral cu gauri de ventilatie contribuie de asemenea la performanta de racire a carcasei.
- Constructie compacta si robusta din otel/ plastic gandita pentru performante durabile.
- Suporta 3 ventilatoare, neincluse. Se pot monta doua ventilatoare de 80/120mm pe laterala si un ventilator de 80mm in spate.
- 6 sloturi de expansiune: 5 pentru HDD si 1 pentru SSD.
- Buton ON/OFF (Power) cu acces facil pe panoul frontal, cu porturi audio HD-AUDIO pentru casca si microfon si 4 porturi USB: 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0.
Specificații tehnice
| Recomandate pentru… | office |
|---|---|
| Tip carcasa: | Middle Tower |
| Format: | ATX |
| Putere sursa (W): | fara sursa |
| Fereastra laterala: | nu |
| Numar ventilatoare suportate: | 3 |
| Numar ventilatoare incluse: | nu |
| Iluminare: | nu |
| Culoare: | negru |
| pa_contine-psu-shroud-compartiment-ventilare-sursa | nu |
| Sloturi expansiune: | 6 |
| Inaltime maxima cooler CPU: | 145 – 149 mm |
| Lungime placa video: | 250 – 299 mm |
| pa_suporta-placa-video-verticala | nu |
| Conectori: | Jack 3.5 mm x 2 HD audio, USB 2.0 x 2, USB 3.2 gen1 x 2 |
| Alte accesorii: | fara accesorii |
| Lungime maxima placa video: | 280 mm |
| Inaltime cooler CPU: | 145 mm |
| Pozitionare sursa: | sus |
| Dispunere ventilatoare: | 1 x 120/80mm laterala (optional, neincluse), 1 x 80mm spate (optional, neinclus) |
| Dispozitive suportate: | ODD 5.25" x 2, HDD 3.5" x 3, SSD 2.5" x 3 |
| Numar locase fixe externe: | 2 x 5.25", 1 x 3.5" |
| Dimensiuni (I x L x G mm) | 410 x 410 x 175 mm |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.