CARCASA SPACER SPC-NEW MERCURY206,00 lei
Availability: În stoc
CARCASA SPACER, Middle Tower, ATX, „NEW MERCURY”, 500 (250W for 500 Desktop PC), USB 2.0 x 2, Jack 3.5mm x 2, „SPC-NEW MERCURY”
206,00 lei
Availability: În stoc
| Recomandate pentru… | office |
|---|---|
| Tip carcasa: | Middle Tower |
| Format: | ATX |
| Putere sursa (W): | 250 W |
| Fereastra laterala: | nu |
| Numar ventilatoare suportate: | 3 |
| Numar ventilatoare incluse: | nu |
| Iluminare: | nu |
| Culoare: | negru |
| pa_contine-psu-shroud-compartiment-ventilare-sursa | nu |
| Sloturi expansiune: | 6 |
| Inaltime maxima cooler CPU: | 130 – 133 mm |
| Lungime placa video: | 160 – 249 mm |
| pa_suporta-placa-video-verticala | nu |
| Conectori: | Jack 3.5 mm x 2, USB 2.0 x 2 |
| Alte accesorii: | fara accesorii |
| Lungime maxima placa video: | 240 mm |
| Inaltime cooler CPU: | 130 mm |
| Dimensiuni (I x L x G mm): | 408 x 350 x 175 mm |
CARCASA SPACER SPC-NEW MERCURYAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.