CASTI gaming Spacer RGB SPGH-PHANTOM-USBAvailability: În stoc
CASTI gaming Spacer RGB, cu fir, standard, utilizare gaming, microfon pe brat, conectare prin adaptor USB 2.0 sau Jack 3.5 mm x 2, iluminare RGB, negru, „SPGH-PHANTOM-USB”,
80,00 lei
Availability: În stoc
Iluminare RGB. Gaming. Adaptor USB
Daca esti un cunoscator in materie de casti, cu siguranta stii ca sunetul performant si confortul in utilizare sunt cele doua caracteristici esentiale. Castile Spacer Phantom te vor cuceri prin design si functionalitate.
Construite pentru sesiuni de jocuri lungi si intense, sunt usoare, cu bratul microfonului flexibil, casti moi si banda de adaptare automata. Se potrivesc perfect in jurul urechilor, ideale pentru utilizarea frecventa si intensa, putand fi purtate ore in sir.
Comunici fara distorsiuni deranjante datorita microfonul integrat care reduce zgomotul de fundal. Si cum ne gandim sa-ti oferim o experienta placuta de utilizare, am prevazut castile cu un cablu de aproximativ 2 m, suficient de lung pentru a-ti asigura confortul unei pozitii comode in scaun. Pe drumul spre victoria finala, Spacer este alaturi de tine in fiecare moment!
Castile Spacer Phantom pot fi folosite pentru jocuri, aplicatii de chat sau pur si simplu pentru ascultarea muzicii preferate.
Caracteristici:
| Tehnologie: | cu fir |
|---|---|
| Tip: | standard |
| Utilizare: | gaming, multimedia (PC and more) |
| Microfon: | pe brat |
| Conectare: | Jack 3.5 mm, USB iluminare, USB sunet |
| Casca iluminata: | da |
| Control volum: | pe casca |
| Reglabile: | da |
| Dimensiune cablu (m): | 2 – 2.5 m |
| Timp incarcare: | nu e cazul |
| Timp ascultare: | nu e cazul |
| Culoare: | negru |
| Altele: | Iluminare RGB, banda retractabila din piele |
| Difuzor: | Φ40mm |
| Sensibilitate difuzor: | 108+/-3dB S.P.L. la 1KHz |
| Sensibilitate microfon: | -42dB |
| Impedanta difuzor: | 32Ω |
| Impedanta microfon: | 2.2Ω |
| Frecvente: | 20Hz-20.000 Hz |
| Putere maxima de intrare: | 50mW |
| Dimensiuni microfon: | 6 x 5 mm |
| Dimensiune cablu: | 2 m |
| Continut pachet: | casti, adaptor USB, manual utilizare |
CASTI gaming Spacer RGB SPGH-PHANTOM-USBAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.