DESKTOP Computers Spacer SPACER-Overlord-09VN5.851,50 lei
Availability: În stoc
Sistem Desktop PC Gaming Spacer Overlord, Ryzen 5 5600, 32 GB DDR4, 1TB SSD, RX 7600 Challenger 8GB OC, no OS, negru, „SPACER-Overlord-09VN” – 5949046616132
5.851,50 lei
Availability: În stoc
| Tip desktop: | gaming |
|---|---|
| Tip carcasa: | Middle Tower |
| Monitor (inch): | nu este cazul |
| Tip procesor: | Ryzen 5 |
| Sistem de operare: | FreeDos |
| HDD: | nu |
| SSD: | 1 TB |
| Tip placa video: | AMD Radeon RX |
| Memorie placa video: | 8 GB |
| Memorie (DIMM or SODIMM): | 32 GB |
| Unitate optica: | nu |
| Periferice: | Mouse & MousePAD |
| Procesor (CPU): | Ryzen 5 5600 |
| Frecventa procesor (GHz): | 3.5 GHz (4.4 GHz Turbo) |
| Placa video: | AMD Radeon RX 7600 |
| Tip memorie: | DDR4 |
DESKTOP Computers Spacer SPACER-Overlord-09VNAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.