Desktop Spacer SPACER-Gladiator-1913.410,00 lei
Availability: În stoc
Sistem Destop PC Spacer Gladiator, AMD Ryzen 5 9600X, 32 GB DDR5, 1TB SSD, AsRock Radeon RX 9070 XT Challenger, No Os, Negru, „SPACER-Gladiator-19”
13.410,00 lei
Availability: În stoc
| Tip desktop: | gaming |
|---|---|
| Tip carcasa: | Middle Tower |
| Monitor (inch): | nu este cazul |
| Tip procesor: | Ryzen 5 |
| Sistem de operare: | FreeDos |
| HDD: | nu |
| SSD: | 1 TB |
| Tip placa video: | AMD Radeon RX |
| Memorie placa video: | 16 GB |
| Memorie (DIMM or SODIMM): | 32 GB |
| Unitate optica: | nu |
| Periferice: | nu |
| Procesor (CPU): | Ryzen 5 9600X |
| Frecventa procesor (GHz): | 3.9 GHz (5.4 GHz Turbo) |
| Placa video: | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Tip memorie: | DDR5 |
Desktop Spacer SPACER-Gladiator-19Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.