Desktop Spacer SPACER-Inferno-1614.623,00 lei
Availability: În stoc
Sistem Desktop PC Spacer Inferno, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB SSD, ASUS GeForce RTX 5070 Dual OC 12GB, No OS, negru, „SPACER-Inferno-16”
14.623,00 lei
Availability: În stoc
| Tip desktop: | gaming |
|---|---|
| Tip carcasa: | Middle Tower |
| Monitor (inch): | nu este cazul |
| Tip procesor: | Ultra 7 |
| Sistem de operare: | FreeDos |
| HDD: | nu |
| SSD: | 1 TB |
| Tip placa video: | nVidia GeForce RTX |
| Memorie placa video: | 12 GB |
| Memorie (DIMM or SODIMM): | 32 GB |
| Unitate optica: | nu |
| Periferice: | nu |
| Procesor (CPU): | Intel Core Ultra 7 265KF |
| Frecventa procesor (GHz): | 3.3 GHz (4.6 GHz Turbo) |
| Placa video: | nVidia GeForce RTX 5070 |
| Tip memorie: | DDR5 |
Desktop Spacer SPACER-Inferno-16Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.