Desktop Spacer SPACER-IronFist-216.390,50 lei
Availability: În stoc
Sistem Destop PC Spacer IronFist, Intel i5-12400F, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, INTEL ARC B580 CHALLENGER 12GB OC, No Os, Negru, „SPACER-IronFist-21”
6.390,50 lei
Availability: În stoc
| Tip desktop: | gaming |
|---|---|
| Tip carcasa: | Middle Tower |
| Monitor (inch): | nu este cazul |
| Tip procesor: | i5 |
| Sistem de operare: | FreeDos |
| HDD: | nu |
| SSD: | 512 GB |
| Tip placa video: | Intel Arc |
| Memorie placa video: | 12 GB |
| Memorie (DIMM or SODIMM): | 16 GB |
| Unitate optica: | nu |
| Periferice: | nu |
| Procesor (CPU): | i5-12400F |
| Frecventa procesor (GHz): | 2.5 GHz (4.4 GHz Turbo) |
| Placa video: | Intel Arc B580 Challenger |
| Tip memorie: | DDR4 |
Desktop Spacer SPACER-IronFist-21Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.