Desktop Spacer SPACER-Phantom-1722.086,00 lei
Availability: În stoc
Sistem Desktop PC Spacer Phantom, Ultra 9 25K, 32GB DDR5, 2TB DDR5, GeForce RTX 5080 Windforce OC SFF 16G, No Os, Negru, „SPACER-Phantom-17”
22.086,00 lei
Availability: În stoc
| Tip desktop: | gaming |
|---|---|
| Tip carcasa: | Middle Tower |
| Monitor (inch): | nu este cazul |
| Tip procesor: | Ultra 9 |
| Sistem de operare: | FreeDos |
| HDD: | nu |
| SSD: | 2 TB |
| Tip placa video: | nVidia GeForce RTX |
| Memorie placa video: | 16 GB |
| Memorie (DIMM or SODIMM): | 32 GB |
| Unitate optica: | nu |
| Periferice: | nu |
| Procesor (CPU): | Intel Core Ultra 9 285k |
| Frecventa procesor (GHz): | 3.2 GHz (5.7 GHz Turbo) |
| Placa video: | nVidia GeForce RTX 5080 |
| Tip memorie: | DDR5 |
Desktop Spacer SPACER-Phantom-17Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.