HUB USB SPACER, negru SPH-332Availability: În stoc
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare prin USB 3.0, cablu 1m lungime, negru, „SPH-332” 45504832
32,00 lei
Availability: În stoc
4 porturi USB 3.0
HUB-ul extern Spacer SPH-332 este solutia ideala pentru a rezolva problema conectarii multiplelor dispozitive atunci cand ai doar un port USB disponibil. Avand o dimensiune redusa, fara a fi necesar un driver, acest produs plug&play poate fi conectat direct la computer. Cu cele patru porturi USB 3.0, acest HUB extinde optiunile de conectare, permitand adaugarea unui monitor, a unei tastaturi, unui mouse, unei memorii externe sau conectarea telefonului la un televizor smart.
Viteza de transfer a datelor de pana la 5 Gbps asigura descarcarea rapida a fisierelor mari, cum ar fi filme HD sau fisiere audio, video sau fotografii. Cu dimensiuni mici de 7.1 x 4 x 1.2 cm, acest HUB poate fi usor de transportat in buzunar sau intr-o geanta de laptop, fiind util acasa, la birou, dar si in deplasare.
Prevazut cu LED de stare, acesta iti ofera o indicatie simpla si clara ca HUB-ul este conectat si pregatit pentru utilizare.
In concluzie, HUB-ul extern Spacer SPH-332, este un dispozitiv util pentru extinderea conectivitatii tale.
Caracteristici:
| Tip: | extern |
|---|---|
| Conectare prin: | USB 3.2 |
| Tip Porturi USB: | USB 3.2 |
| Numar porturi USB: | USB 3.2 x 4 |
| Retea (RJ-45): | nu |
| Alte porturi/ sloturi: | nu |
| Alimentare separata: | nu |
| Lungime cablu (m): | 1 – 1.9 m |
| Culoare: | negru |
| Rata transfer date: | pana la 5Gbps |
| Lungime cablu: | 1 m |
| Dimensiuni: | 7.1 x 4 x 1.2 cm |
HUB USB SPACER, negru SPH-332Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.