INCARCATOR retea SPACER 20W, „SPAR-TYPECQ-01”29,50 lei
Availability: În stoc
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 20W, USB Type-C „SPAR-TYPECQ-01”
29,50 lei
Availability: În stoc
Caracteristici:
| Tip produs: | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare: | priza 220V |
| Interfata iesire: | USB (all types) |
| Functie Fast Charging: | da |
| Numar porturi iesire: | 1 |
| Porturi iesire: | USB Type-C PD x 1 |
| Culoare: | alb |
| Alte porturi: | nu e cazul |
| Tensiune si curent intrare: | 100-240V/1.2A, 100-240V/0.6A |
| Tensiune si curent iesire: | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Putere de incarcare: | 20W |
| Protectii: | protectie la scurtcircuit/ supratensiune/ supraincarcare |
| Dimensiuni: | 80 x 42 x 27 mm |
INCARCATOR retea SPACER 20W, „SPAR-TYPECQ-01”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.