MousePAD RGB SPACER gaming, BK 46501476 SP-PAD-GAME-RGB-BAvailability: În stoc
MousePAD RGB SPACER gaming, cauciuc si material textil, 900 x 300 x 3 mm, 1.8 m lungime cablu, negru „SP-PAD-GAME-RGB-B” 46501476
76,00 lei
Availability: În stoc
Gaming. Iluminare RGB.
Indiferent de momentul zilei, dimineata sau seara, MousePad-ul de gaming cu iluminare RGB Spacer iti va condimenta atmosfera jocurilor.
Este gandit special pentru a te ajuta sa obtii performante superioare in timpul jocurilor sau a muncii, cu dimensiuni mari care vor fi potrivite oricarui tip de tastatura si de mouse. Suprafata sa microtexturata asigura un control fin si precis al mouse-ului si imbunatateste precizia utilizatorului.
Usor de folosit, trebuie doar conectat prin USB la calculator, plug & play.
Iluminarea RGB creaza efecte cool, mai ales pe intuneric. Are 13 moduri de iluminare, 7 moduri de iluminare statica si 6 moduri dinamice. Schimbandu-si culorile in circuit, sau fiind intermitente, avand optiunea de a schimba intensitatea iluminarii… exista suficiente culori si moduri pe care le ai de ales si o functie care memoreaza ultima optiune selectata. Alaturi de un mouse de gaming si o tastatura mecanica, ambele cu iluminare RGB, oferite de Spacer pasionatilor de gaming vor alcatui un set exceptional.
Cadou pentru un prieten bun sau pur si simplu pentru tine, iti va aduce bucurie, precizie in joc si multa lumina!
Caracteristici:
| Tip: | gaming |
|---|---|
| Material: | cauciuc & material textil |
| Lungime (mm): | 900 – 999 mm |
| Latime (mm): | 300 – 349 mm |
| Grosime (mm): | 3 – 3.5 mm |
| Culoare: | iluminat RGB, negru |
| Lungime: | 900 mm |
| Latime: | 300 mm |
| Grosime: | 3 mm |
| Altele: | 13 moduri de iluminare, statice si dinamice |
| Lungime cablu: | 1800 mm |
| Alimentare: | USB 5V |
MousePAD RGB SPACER gaming, BK 46501476 SP-PAD-GAME-RGB-BAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.