MousePAD SPACE SP-PAD-S-PICT
MousePAD SPACER, cauciuc si material textil, cusut pe margine, 220 x 180 x 2 mm, imagine „SP-PAD-S-PICT”
10,00 lei
Availability: Stoc epuizat
Descriere
Calitate. Durabilitate
Pentru jocuri pe calculator, teme pentru acasa, munca la birou… mouse pad-ul Spacer va deveni in scurt timp alegerea perfecta.
Are o suprafata superioara cu textura premium pentru viteza si precizie, baza cauciucata antiderapanta pentru control si constructie anti-frictiune, impermeabila, pentru o durabilitate de neclintit. Produsul are o cusatura groasa si precisa a marginilor, care impiedica destramarea marginilor.
Mouse pad-ul Spacer ofera o alunecare lina, capacitate de raspuns si o precizie de top pentru utilizare zilnica la birou si acasa, deopotriva.
Functioneaza cu orice tip de senzor si sensibilitate, fie ca vorbim de un mouse optic sau de unul laser. Stabil pe orice suprafata, foarte usor de curatat, se va integra perfect pe biroul tau. Mouse pad-ul Spacer iti aduce calitate de top.
Caracteristici:
- Universal: indiferent daca lucrezi la birou sau esti jucator, mouse pad-ul este conceput pentru a-ti oferi o experienta deosebita in utilizare.
- Fabricat din material textil cu textura premium, cu un coeficient de frecare redus, pe care mouse-ul aluneca frumos. Pad-ul este optimizat pentru miscari rapide, mentinand in acelasi timp viteza si precizia excelente.
- Baza de cauciuc anti-alunecare ofera o aderenta puternica, impiedicand alunecarea sau miscarea mouse-pad-ului. Poate fi folosit pe orice suprafata de birou.
- Cusatura groasa si precisa a marginilor ce impiedica zdrentuirea marginilor, ii confera durabilitate si un aspect solid.
- Functioneaza cu toate tipurile de mouse, cu fir sau fara fir, laser sau optice.
- Usor de curatat, este lavabil in masina de spalat.
Specificații tehnice
| Tip: | standard |
|---|---|
| Material: | cauciuc & material textil |
| Lungime (mm): | 200 – 249 mm |
| Latime (mm): | 100 – 199 mm |
| Grosime (mm): | 2 – 2.5 mm |
| Culoare: | imagini |
| Lungime: | 220 mm |
| Latime: | 180 mm |
| Grosime: | 2 mm |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.