MousePAD SPACER „SPMP-PAD-GEL-BK”Availability: În stoc
MousePAD SPACER, suport incheietura cu gel, cauciuc si material textil, 240 x 220 mm, negru „SPMP-PAD-GEL-BK”
32,00 lei
Availability: În stoc
MousePad cu gel Spacer
Ergonomic. Confortabil. Stabil
MousePad-ul cu gel Spacer este un accesoriu ergonomic esential pentru oricine petrece mult timp la calculator. Suportul moale pentru incheietura reduce oboseala si disconfortul in timpul utilizarii prelungite. Gelul moale se adapteaza natural formei incheieturii, oferind o pozitie relaxata. Suprafata neteda asigura miscari precise si fluide ale mouse-ului, imbunatatind performanta in aplicatii sau jocuri. Ideal atat pentru munca, cat si pentru gaming.
Caracteristici:
Avantaje
| Tip: | cu gel |
|---|---|
| Material: | cauciuc & material textil |
| Lungime (mm): | 200 – 249 mm |
| Latime (mm): | 200 – 249 mm |
| Grosime (mm): | 20 – 30 mm |
| Culoare: | negru |
| Lungime: | 240 mm |
| Latime: | 200 mm |
MousePAD SPACER „SPMP-PAD-GEL-BK”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.