PRELUNGITOR SPACER, Schuko x 3, Negur, PP-3-15B28,00 lei
Availability: În stoc
PRELUNGITOR SPACER, Schuko x 3, conectare prin Schuko (T),cu intrerupator cablu 1.5 m, 16 A, protectie copii, Negru, „PP-3-15B”
28,00 lei
Availability: În stoc
| Tip accesoriu: | prelungitor |
|---|---|
| Utilizat pentru: | casa/ birou |
| Numar prize: | Schuko x 3 |
| pa_tip-stecher-pt-conectare-la-retea | Schuko (T) |
| Altfel de prize: | fara altfel de prize |
| Lungime (m): | 1.5 – 1.8 m |
| Amperaj: | 16A |
| Putere: | nespecificat |
| Protectii: | protectie copii |
| Intrerupator: | nu |
| Smart: | nu |
| Culoare: | negru |
| Lungime cablu: | 1.5 m |
PRELUNGITOR SPACER, Schuko x 3, Negur, PP-3-15BAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.