Priza SPACER PP-5-3042,50 lei
Availability: În stoc
PRELUNGITOR SPACER, Schuko x 5, conectare prin Schuko (T), cablu 3 m, 16 A, max. 3500W, protectie supratensiune, protectie copii, alb, „PP-5-30”
42,50 lei
Availability: În stoc
Caracteristici:
| Tip accesoriu: | prelungitor |
|---|---|
| Utilizat pentru: | casa/ birou |
| Numar prize: | Schuko x 5 |
| pa_tip-stecher-pt-conectare-la-retea | Schuko (T) |
| Altfel de prize: | fara altfel de prize |
| Lungime (m): | 3 – 3.5 m |
| Amperaj: | 16A |
| Putere: | 3.500W |
| Protectii: | protectie copii, protectie supratensiune |
| Intrerupator: | da |
| Smart: | nu |
| Culoare: | alb |
| Lungime cablu: | 3 m |
Priza SPACER PP-5-30Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.