Sistem Spacer Invincible 066.978,00 lei
Availability: În stoc
Sistem Spacer Invincible, Ryzen 5 9600X, 32 GB DDR5, RX 9060 XT Challenger 16GB OC, 2 TB, No Os „SPACER-Invincible-06”
6.978,00 lei
Availability: În stoc
| Tip desktop: | gaming |
|---|---|
| Tip carcasa: | Middle Tower |
| Monitor (inch): | nu este cazul |
| Tip procesor: | Ryzen 5 |
| Sistem de operare: | FreeDos |
| HDD: | nu |
| SSD: | 2 TB |
| Tip placa video: | AMD Radeon RX |
| Memorie placa video: | 16 GB |
| Memorie (DIMM or SODIMM): | 32 GB |
| Unitate optica: | nu |
| Periferice: | Tastatura & Mouse |
| Procesor (CPU): | Ryzen 5 9600X |
| Frecventa procesor (GHz): | 3.9 GHz (5.4 GHz Turbo) |
| Placa video: | AMD Radeon RX 9060XT |
| Tip memorie: | DDR5 |
Sistem Spacer Invincible 06Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.