Sistem Spacer Revenger 013.155,00 lei
Availability: În stoc
Sistem Spacer Revenger, Ryzen 5 3600, 16GB DDR4, RX6600, 1TB, No Os, „SPACER-Revenger-01”
3.155,00 lei
Availability: În stoc
| Tip desktop: | gaming |
|---|---|
| Tip carcasa: | Middle Tower |
| Monitor (inch): | nu este cazul |
| Tip procesor: | Ryzen 5 |
| Sistem de operare: | FreeDos |
| HDD: | nu |
| SSD: | 1 TB |
| Tip placa video: | AMD Radeon RX |
| Memorie placa video: | 8 GB |
| Memorie (DIMM or SODIMM): | 16 GB |
| Unitate optica: | nu |
| Periferice: | Tastatura & Mouse |
| Procesor (CPU): | Ryzen 5 3600 |
| Frecventa procesor (GHz): | 3.6 GHz (4.2 GHz Turbo) |
| Placa video: | AMD Radeon RX 6600 |
| Tip memorie: | DDR4 |
Sistem Spacer Revenger 01Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.