STAND SPACER notebook Gaming 17″, STS-Gaming73,50 lei
Availability: În stoc
STAND SPACER notebook 17″ Gaming, sita metal, Airflow: 72CFM, 2xfan 12.5cm, 2xfan 7cm, led blue, 2xUSB, Turatie reglabila, black, „SPS-Gaming”
73,50 lei
Availability: În stoc





Cum o buna parte din timp ne-o petrecem in fata calculatorului, Standul Spacer pentru notebook gaming 17” SPS-Gaming isi va dovedi rapid eficienta, prevenind afectarea performantelor PC-ului tau si prelungindu-i durata de viata. Un MUST HAVE pentru functionarea corecta si performanata a laptop-ului tau!

| Tip produs: | stand |
|---|---|
| Compatibilitate laptop: | 17 inch |
| Numar ventilatoare: | 4 |
| Dimensiune ventilator: | 12.5 cm, 7 cm |
| Material sita: | metal |
| Numar porturi USB: | USB x 2 |
| Culoare: | negru |
| Culoare LED: | albastru |
| Greutate: | 800 g |
| Viteza rotatie maxima: | 1500 +/-10% RPM |
| Nivel zgomot: | 21 DBA |
| Debit aer: | 72 CFM |
| Tensiune de alimentare: | 5 V DC |
| Intensitate curent alimentare: | 0.25 A +/-10% |
| Putere intrare: | 1.25 W |
| Dimensiuni: | 390 x 278 x 26 mm |
| Ventilatoare: | 125 mm x 2 buc, 70 mm x 2 buc |
| Altele: | Ajustare pe inaltime in 5 trepte |
STAND SPACER notebook Gaming 17″, STS-GamingAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.