Stand SPACER SP-NC19/45504838Availability: În stoc
STAND SPACER notebook 15.6″, sita metal, fan 14cm cu led albastru, black, „SP-NC19″/45504838
30,00 lei
Availability: În stoc
Silentios. Racire optima
Toți utilizatorii de laptopuri sunt conștienți de nivelul ridicat de incalzire pe care îl poate atinge un astfel de dispozitiv în timpul utilizarii intense și la capacitate maxima, mai ales atunci când este așezat într-o poziție necorespunzătoare. Un stand pentru laptop este o investitie excelenta pentru orice utilizator.
Proiectat pentru laptop-uri de maxim 15.6”, standul Spacer SP-NC19 este prevazut cu un ventilator 140mm care asigura fluxul de aer adecvat pentru o racire rapida si eficienta, oferind in acelasi timp o experienta de utilizare silentioasa (21DB).
Suprafata metalica perforata permite o disipare rapida si eficienta a caldurii, iar ventilatorul cu o viteza de maxim 1000 RPM furnizeaza un flux suplimentar de aer pentru mentinerea unei temperaturi optime.
Si pentru ca ne straduim sa acoperim cat mai multe aspecte functionale, standul are si port USB suplimentar pentru a-ti oferi posibilitatea de a conecta dispozitive suplimentare cum ar fi mouse, tastatura, HUB…
Cele doua sisteme de fixare previn alunecarea notebook-ului, iar portul USB suplimentar asigura o portabilitate maxima. Cu o viteza de maxim 1000 RPM si un nivelul de zgomot scazut de numai 21Db standul Spacer SP-NC19 este un accesoriu potrivit pentru laptopul tau, integrandu-se in orice decor.
Caracteristici:
| Tip produs: | stand |
|---|---|
| Compatibilitate laptop: | 15.6 inch |
| Numar ventilatoare: | 1 |
| Dimensiune ventilator: | 14 cm |
| Material sita: | metal |
| Numar porturi USB: | USB x 1 |
| Culoare: | negru |
| Culoare LED: | albastru |
| Greutate: | 355 g |
| Dimensiune: | 330 x 250 x 30 mm |
| Voltaj: | 5V DC |
| Curent nominal: | 0.25 +/-10%A |
| Putere de intrare: | 1.25W |
| Viteza ventilator: | 1000 +/-10% RPM |
| Debit de aer: | 47.35 CFM |
| Nivel de zgomot: | 21dB |
Stand SPACER SP-NC19/45504838Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.