UPS Spacer Online „SPUP-1000D-OLT01”Availability: În stoc
UPS Spacer Online, LCD, 1000VA/ 900W, AVR, sin. pura, 3 x socket Schuko, display LCD, 2 x baterie 12V/9Ah, conector USB, RS-232, EPO, slot SNMP, bateria are 12 luni garantie, „SPUP-1000D-OLT01”
1.004,50 lei
Availability: În stoc
UPS Spacer Online, LCD, 1000VA/900W, AVR, Sinusoida Pura
UPS-ul Spacer SPUP-1000D-OLT01 este o solutie de protectie online de inalta performanta, ideala pentru echipamentele de birou si sisteme informatice sensibile, asigurand o protectie completa impotriva fluctuatiilor de tensiune si intreruperilor de curent. Cu o capacitate de 1000 VA / 900 W si tehnologie de sinusoida pura, acest UPS ofera o protectie constanta si fiabila pentru echipamentele tale, fie ca sunt calculatoare, servere sau dispozitive electronice.
Caracteristici principale:
Incarcare rapida si fiabilitate: UPS-ul SPUP-1000D-OLT01 ofera un timp rapid de incarcare si o autonomie optima, asigurand protectie continua in orice situatie de intrerupere a curentului electric. Display-ul LCD intuitiv iti ofera informatii esentiale despre statusul UPS-ului.
In concluzie, UPS-ul Spacer SPUP-1000D-OLT01 este solutia ideala pentru protejarea echipamentelor de birou si sistemelor IT mai mici, oferind un management usor, protectie completa si o performanta de incredere.
| Tip: | UPS Tower |
|---|---|
| Tehnologie: | Online |
| Capacitate putere: | 500 – 1000W |
| Management: | da |
| Conectori output: | Schuko x 3 |
| Forma de unda: | sinusoida pura |
| Contine AVR: | da |
| Panou de control: | display LCD |
| Timp mediu de functionare: | 1 – 10 min. |
| Baterii incluse: | 2 |
| Model baterie: | 12V/9Ah |
| Dimensiuni: | 282 x 145 x 220 mm |
| Greutate (Kg): | 9.8 |
| Altele: | conector USB, combo RJ11/RJ45, RS-232, EPO, Slot SNMP |
| Putere: | 900W |
| Garantie baterie: | 12 luni |
| Timp mediu: | 9 minute |
UPS Spacer Online „SPUP-1000D-OLT01”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.