UPS Spacer „SPUP-1000D-LIT01”Availability: În stoc
UPS Spacer Line Int. cu management, LCD, 1000VA/ 600W, AVR, 4 x socket Schuko, display LCD, 2 x baterie 12V/7Ah, conector USB, combo RJ11/RJ45, bateria are 12 luni garantie, „SPUP-1000D-LIT01”
385,00 lei
Availability: În stoc
Calitate. Management prin port USB
UPS-ul Spacer SPUP-1000D-LIT01 de tip line interactive este creat special pentru a oferi protectie eficienta impotriva fluctuațiilor de tensiune și intreruperilor de curent. Cu o capacitate de 1000 VA / 600 W, acest UPS este perfect adaptat pentru a asigura siguranța echipamentelor din birou și a sistemelor informatice de acasa.
Managementul UPS-ului se realizeaza prin intermediul portului USB, oferindu-ti control si monitorizare usoara a dispozitivului. De asemenea, UPS-ul este echipat cu AVR (Automatic Voltage Regulation) pentru a stabiliza tensiunea, asigurand protectie impotriva fluctuatiilor de tensiune prin functiile Boost si Buck.
UPS-ul ofera opțiuni de protecție care includ suprasarcina, descarcarea si supratensiunea, asigurand siguranța echipamentelor conectate. In cazul intreruperii curentului electric, UPS-ul se va reporni automat atunci cand acesta revine in rețea.
In modul baterie, UPS-ul dispune de o interfața care include un conector de alimentare Schuko pentru conectarea la rețea, un ecran LCD pentru afisarea informațiilor relevante, patru conectori de iesire Schuko pentru conectarea echipamentelor, un port USB pentru management si monitorizare, precum si conectori RJ11/RJ45 pentru protejarea liniilor de telefon/rețea.
UPS-ul conține doua baterii de 12 V / 7 Ah care pot asigura o autonomie de pana la 18 minute (la 25% sarcina) in cazul intreruperii curentului electric. Iti ofera astfel timpul necesar pentru a salva proiectele importante
Caracteristici:
| Tip: | UPS Tower |
|---|---|
| Tehnologie: | Line Interactive |
| Capacitate putere: | 500 – 1000W |
| Management: | da |
| Conectori output: | Schuko x 4 |
| Forma de unda: | sinusoida simulata |
| Contine AVR: | da |
| Panou de control: | display LCD |
| Timp mediu de functionare: | 1 – 10 min. |
| Baterii incluse: | 2 |
| Model baterie: | 12V/7Ah |
| Dimensiuni: | 320 x 130 x 182 mm |
| Greutate (Kg): | 8.2 |
| Altele: | conector USB, combo RJ11/RJ45 |
| Putere: | 600W |
| Garantie baterie: | 12 luni |
| Timp mediu: | 5 minute |
UPS Spacer „SPUP-1000D-LIT01”Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.