VENTILATOR SPACER SPFC-120-3P-BL21,00 lei
Availability: În stoc
VENTILATOR SPACER PC Silent 120x120x25 mm, BLUE light, Hydraulic Bearing, 34CFM, conector 3-pin „SPFC-120-3P-BL”
21,00 lei
Availability: În stoc
| Tip: | carcasa PC |
|---|---|
| Dimensiuni ventilator (mm): | 120 mm |
| Viteza maxima de rotatie: | 1400 rpm |
| Viteza reglabila: | nu |
| Cu LED: | da |
| Culoare LED: | albastru |
| Numar ventilatoare in pachet: | 1 ventilator |
| Conector | 3 pin |
| Voltaj: | 12 V DC |
| Curent: | 0.33 A |
| Putere: | 3.96 W |
| Tip rulment: | Hidraulic |
| Flux de aer: | 33.34 CFM |
| Nivel de zgomot: | 26 dB |
| Numar pale: | 9 |
| Durata medie de functionare: | 40.000 ore |
| Masa: | 98 g |
| Viteza: | 1200 RPM+/-200 |
VENTILATOR SPACER SPFC-120-3P-BLAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.