VENTILATOR SPACER SPFC-120-3P19,50 lei
Availability: În stoc
VENTILATOR SPACER PC 120x120x25 mm, Hydraulic Bearing, 45CFM, conector 3-pin, no LED, black „SPFC-120-3P”
19,50 lei
Availability: În stoc
| Tip: | carcasa PC |
|---|---|
| Dimensiuni ventilator (mm): | 120 mm |
| Viteza maxima de rotatie: | 1600 rpm |
| Viteza reglabila: | nu |
| Cu LED: | nu |
| Culoare LED: | nu e cazul |
| Numar ventilatoare in pachet: | 1 ventilator |
| Conector | 3 pin |
| Voltaj: | 12 V DC |
| Curent: | 0.15 A |
| Putere: | 1.8 W |
| Tip rulment: | Hidraulic |
| Flux de aer: | 45 CFM |
| Nivel de zgomot: | 26 dB |
| Numar pale: | 9 |
| Durata medie de functionare: | 40.000 ore |
| Masa: | 131 g |
| Viteza: | 1400 RPM+/-200 |
VENTILATOR SPACER SPFC-120-3PAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.