VENTILATOR SPACER SPFC-120-4P-RGB
VENTILATOR SPACER PC 120x120x25 mm ARGB light diferite setari ale jocului de culori, posibilitate conectare fan hub, Hydraulic Bearing, 71CFM, conector 4-pin „SPFC-120-4P-RGB”
32,50 lei
Stoc epuizat
Specificații tehnice
| Tip: | carcasa PC |
|---|---|
| Dimensiuni ventilator (mm): | 120 mm |
| Viteza maxima de rotatie: | 2200 rpm |
| Viteza reglabila: | da |
| Cu LED: | da |
| Culoare LED: | ARGB |
| Numar ventilatoare in pachet: | 1 ventilator |
| Conector | 4 pin |
| Voltaj: | 5 V DC |
| Curent: | 0.25 A |
| Putere: | 3 W |
| Tip rulment: | Hidraulic |
| Flux de aer: | 71 CFM |
| Nivel de zgomot: | 28 dB |
| Numar pale: | 9 |
| Durata medie de functionare: | 40.000 ore |
| Masa: | 133 g |
| Viteza: | (1000-2000) RPM+/-200 |





Recenzii
Nu există recenzii până acum.