CASTI Spacer SPGH-CAMO-USBAvailability: În stoc
CASTI Spacer, cu fir, standard, utilizare gaming, microfon pe brat, conectare prin adaptor USB 2.0 sau Jack 3.5 mm x 2, lumina verde, camuflaj, „SPGH-CAMO-USB”,
67,00 lei
Availability: În stoc
Gaming. Adaptor USB
Impatimitii de jocuri stiu ca un element esential pentru experiente intese in timpul jocului este casca de gaming. Aceasta nu doar iti permite sa de bucuri de un sunet clar, dar iti ofera si posibilitatea de a comunica cu colegii de echipa. Castile Spacer Camo te vor cuceri prin design si functionalitate, oferindu-ti camp sonor viu si claritate.
Construite pentru sesiuni de jocuri lungi si intense, sunt usoare, cu bratul microfonului ajustabil, pernute moi si banda ce se poate relga, captusita din piele. Se potrivesc perfect in jurul urechilor, sunt confortabile si nu exercita o presiune prea mare asupra urechilor sau capului, ideale pentru utilizarea frecventa si intensa, putand fi purtate ore in sir.
Comunici fara distorsiuni deranjante datorita microfonul integrat care reduce zgomotul de fundal. Si cum ne gandim sa-ti oferim o experienta placuta de utilizare, am prevazut castile cu un cablu impletit solid, de aproximativ 2 m, suficient de lung pentru a-ti asigura confortul unei pozitii comode in scaun. Spacer este alaturi de timp in timp ce te vei indrepta spre victoria finala!
Castile Spacer Camo pot fi folosite pentru jocuri, aplicatii de chat sau pur si simplu pentru ascultarea muzicii preferate. Au o compatibilitate ridicata cu multiple platforme: PC, PS4 controler, laptop, tableta, Nintendo …
Performanta sunetului si confortul in utilizare sunt cele doua caracteristici esentiale care definesc aceste casti. Cu Spacer Camo esti de partea invingatorilor!
Caracteristici:
| Tehnologie: | cu fir |
|---|---|
| Tip: | standard |
| Utilizare: | gaming, multimedia (PC and more) |
| Microfon: | pe brat |
| Conectare: | Jack 3.5 mm x 2, USB iluminare, USB sunet |
| Casca iluminata: | da |
| Control volum: | pe casca |
| Reglabile: | da |
| Dimensiune cablu (m): | 2 – 2.5 m |
| Timp incarcare: | nu e cazul |
| Timp ascultare: | nu e cazul |
| Culoare: | camuflaj |
| Iluminare casca: | LED – verde |
| Difuzor: | Φ40mm |
| Sensibilitate difuzor: | 103+/-5dB S.P.L. la 1KHz |
| Sensibilitate microfon: | -54dB |
| Dimensiune microfon: | 6 x 5 mm |
| Impedanta difuzor: | 32Ω |
| Impedanta microfon: | 2.2Ω |
| Frecvente: | 20Hz-20.000 Hz |
| Putere maxima de intrare: | 50 mW |
| Continut ambalaj: | Casti gaming, Adaptor USB, Manual de utilizare |
| Dimensiune cablu | 2 m |
CASTI Spacer SPGH-CAMO-USBAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.