Casti SPACER SPK-22315,00 lei
Availability: În stoc
CASTI Spacer, cu fir, standard, utilizare multimedia, call center, microfon pe brat, conectare prin Jack 3.5 mm x 2, negru, „SPK-223”,
15,00 lei
Availability: În stoc
| Tehnologie: | cu fir |
|---|---|
| Tip: | standard |
| Utilizare: | call center, multimedia (PC and more) |
| Microfon: | pe brat |
| Conectare: | Jack 3.5 mm x 2 |
| Casca iluminata: | nu |
| Control volum: | pe fir |
| Reglabile: | da |
| Dimensiune cablu (m): | 1.3 – 1.5 m |
| Timp incarcare: | nu e cazul |
| Timp ascultare: | nu e cazul |
| Culoare: | negru |
| Dimensiune cablu | 1.3 m |
Casti SPACER SPK-223Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.