HUB SPACER 4 porturi+1 quick chage, SPH-4USB30-1QCAvailability: În stoc
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, Port USB Quick Charge x 1, conectare prin USB 3.0, Alimentare retea 220V,negru, „SPH-4USB30-1QC”
79,00 lei
Availability: În stoc
Extensii de port USB. Incarcator Quick Charge
Datorita functionalitatii sale si design-ului placut, HUB-ul extern Spacer SPH-4USB30-1QC, va deveni in scurt timp un accesoriu de care nu te vei mai putea lipsi.
Ai nevoie doar de un port USB disponibil pentru a facilita conectarea de pana la patru dispozitive in acelasi timp la computerul sau laptop-ul tau. Pentru un bun management al consumului de energie, porturile USB pot fi activate in mod individual datorita comutatoarelor on/off. Led-urile indica starea operationala, vor fi aprinse in timpul transmiterii datelor fiind foarte usor de identificat status-ul fiecarui port USB. Astfel este facil de identificat starea de lucru a fiecarui port USB.
Utilizand tehnologia USB 3.0, viteza de transfer a datelor poate ajunge pana la 5 GBps, astfel incat descarcarea unui film HD sau a unor fisiere mari audio, video sau fotografii este o chestiune de secunde. Si pentru ca am dorit ca acest HUB sa-si dovedeasca utilitatea, i-am adaugat un port USB Quick Charge pentru incarcarea rapida si eficienta a dispozitivelor tale. HUB-ul este compatibil cu versiunile USB 3.0/ 2.0/ 1.1.
Avand un design compact, va ocupa putin spatiu pe biroul tau si va putea fi transportat cu usurinta in orice buzunar sau geanta de laptop, pentru a-l putea folosi si in deplasare.
HUB-ul extern Spacer SPH-4USB30-1QC va deveni in scurt timp un ajutor de neinlocuit.
Caracteristici:
| Tip: | extern |
|---|---|
| Conectare prin: | USB 3.2 |
| Tip Porturi USB: | Fast Charging Port, USB 3.2 |
| Numar porturi USB: | Fast Charging Port x 1, USB 3.2 x 4 |
| Retea (RJ-45): | nu |
| Alte porturi/ sloturi: | nu |
| Alimentare separata: | retea 220 V |
| Lungime cablu (m): | 0.3 – 0.6 m |
| Culoare: | negru |
| Altele: | viteze transfer date de pana la 5GBps, fiecare port USB are comutator on/off, LED-uri albastre indica starea de lucru |
| Lungime cablu: | 0.6 m |
HUB SPACER 4 porturi+1 quick chage, SPH-4USB30-1QCAvailability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.