HUB Spacer USB 3.0 4 porturi SPH-4USB30-01Availability: În stoc
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare prin USB 3.0, 1m lungime cablu, negru, 45507057 „SPH-4USB30-01”
33,00 lei
Availability: În stoc
4 porturi USB 3.0
HUB-ul extern Spacer SPH-4USB30-01 poate fi solutia ideala pentru a rezolva problema conectarii multiplelor dispozitive atunci cand ai doar un port USB disponibil. Cu o dimensiune compacta, fara a fi necesar un driver, acest produs plug&play poate fi conectat direct la computer. Prin cele patru porturi USB 3.0, acest HUB extinde optiunile de conectare, permitand adaugarea unui monitor, a unui mouse, a unei tastaturi, unei memorii externe sau conectarea telefonului la un televizor smart.
Cu o viteza de transfer a datelor pana la 5 Gbps, acest HUB asigura descarcarea rapida a fișierelor mari, precum filme HD sau fișiere audio, video sau fotografii. Dimensiunile compacte de 10.5 x 3.5 x 2.5 cm fac ca acest HUB sa fie ușor de transportat intr-un rucsac sau geanta de laptop, fiind util atat acasa, la birou, cat și in deplasare. Cu un LED de stare integrat, acesta ofera o indicație simpla și clara că HUB-ul este conectat și pregatit pentru utilizare.
In concluzie, HUB-ul extern Spacer SPH-4USB30-01 iti ofera o solutie eficienta si practica pentru a-ti extinde conectivitatea si a-ti facilita gestionarea dispozitivelor cu conectare USB.
Caracteristici:
| Tip: | extern |
|---|---|
| Conectare prin: | USB 3.2 |
| Tip Porturi USB: | USB 3.2 |
| Numar porturi USB: | USB 3.2 x 4 |
| Retea (RJ-45): | nu |
| Alte porturi/ sloturi: | nu |
| Alimentare separata: | nu |
| Lungime cablu (m): | 1 – 1.9 m |
| Culoare: | negru |
| Altele: | Indicator LED cu lumina albastra |
| Lungime cablu: | 1 m |
| Dimensiuni: | 10.5 x 3.5 x 2.5 cm |
HUB Spacer USB 3.0 4 porturi SPH-4USB30-01Availability: În stoc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.